Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Машинен оператор, настройчик на преси / шприц

Обява за работа в Елин Пелин за "Производство", публикувана на 13.09.2017 , разгледана 1420 пъти

Индъстриъл Трейдинг ООД е производствена компания със свой развоен и дизайн център в с. Горна Малина, Елин Пелин и търси да назначи прецизни, акуратни и мотивирани за работа кандидати за следната позиция:

*** Машинен оператор, настройчик ексцентрик преси и шприц машини ***

Основни задължения:
- Извършва настройка на ексцентрик преси (63т и 100т) и шприц машини и задава циклите на производствената програма;
- Извършва монтаж и демонтаж на матриците (на преси и шприц) по производствената програма при спазване на изискванията на чертежа и технологията;
- Извършва проби с нови инструменти при предварително създадена от технолога програма;
- Извършва разнообразни пресови операции (ексцентрик преси 63т и 100т);
- Следи за правилното функциониране на инструменталната екипировка;
- Следи и отговаря за състоянието на машините. При съмнение за повреда - сигнализира на ръководителя на участъка;
- Разглобява, почиства, смазва и сглобява инструментите по утвърдения график. Следи за изпълнение на дейностите по поддръжка на машините (седмични, месечни, годишни).

Основни изисквания:
- Средно специално или висше техническо образование;
- Професионален опит на подобна длъжност;
- Комуникативност и работа в екип;
- Кооперативност, изпълнителност и дисциплинираност.

Компанията предлага:
- Много добро за позицията заплащане;
- Възможност за месечни бонуси базирани на конкретни резултати;
- Месечна сума за покриване горивото от гр. София до производствения комплекс в с. Горна Малина (разчита се, че кандидатът разполага с личен превоз);
- Постоянен трудов договор и отлични условия на труд;
- Работа в компания с богата история и млад и динамичен екип;
- Работно облекло и работни обувки.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате за позицията, е необходимо да изпратите актуална автобиография/CV на лично съобщение тук в OLX или да се свържете с нас по телефона.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ключови думи: преса ексцентрична пресист преси металообработка
Документите за кандидатстване ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност и при спазване на разпоредбите на ЗЗЛД.

Заплащане: 700-900лв. според опита

Град: Елин Пелин

Телефон: 0896911211

Имейл: jstephanov@gmail.com

Лице за контакти: Димитър Аенски