Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Търговец

Обява за работа в София за "Продажби", публикувана на 23.08.2017 , разгледана 1981 пъти

За нaш клиент, голяма търговска верига, която е на българският пазар от 1991 година, търсим амбициозни и мотивирани кандидати за позицията Търговец.

Основни отогворности присъщи на длъжността:

• Проучване пазара на хранителни и нехранителни стоки и излиза с предложения до ръководството на Фирмата за ценовата политика и обогатяването на асортимента на продаваните в магазините стоки;
• Осъществяване на контакт с фирмите-доставчици, водене на преговори, договаряне на условия и организиране сключването на договори, съгласно утвърдените от ръководството на Фирмата цени, начин на плащане и условия на доставката;
• Формиране и предлагане, съгласно политиката на Фирмата, продажните цени на групата стоки, за които отговаря;
• Изготвяне на документи, справки, анализи, отчети, преоценки и др., отнасящи се до търговската политика на Фирмата;
• Полагане на усилия за повишаване на стокооборота в обектите от Веригата, чрез предложения до ръководството за ценови намаления, промоции, маркетингови и рекламни мероприятия;
• Следене и анализиране процесите на пазара и дейността на конкурентни фирми.

Изисквания към позицията:

• Висше образование;
• Опит на подобна позиция;
• Изградени организационни и управленски умения умения;
• Умения за планиране и приоритизиране на задачите;

Какво ще получите:

• Атрактивно възнаграждение;
• Интересни и отговорни задачи;
• Работа в динамичен екип.

Ако намирате описаните отговорности за присъщи на Вашата личност и притежавате необходимите опит и квалификация, не се колебайте и подайте своята актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Град: София

Телефон: 0884 257 178

Имейл: emiliya.gradinarska@jobspartner.com

Лице за контакти: Емилия Градинарска