Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Общи работници в производство (временна заетост)

Обява за работа за "Производство", публикувана на 21.06.2017 , разгледана 3315 пъти

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент - водеща производствена компания в България търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позиция:

Отговорности:

· Спазване на нормативната уредба и стандарти за безопасност на труда;

· Проследяване за качественото изпълнение на възложената работа.

Изисквания:

· Средно или основно образование;

· Физическа издръжливост, сръчност и бързина на работа;

· Мотивация и отговорност в изпълнението на поставените задачи;

· Умения за работа в екип;

· Готовност за работа на сменен режим.

Компанията предлага:

· Възможност за придобиване на опит в една от компаниите – лидери на пазара;

· Динамична работна среда, подкрепяща постигане на високи резултати;

· Мотивиращо възнаграждение и отлични условия на работа;

· Възможност за лично и професионално развитие.

Заетостта е временна, но при добро представяне има възможност за постоянна заетост.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете своята автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 1516, валиден до 09.10.2017 г.

Град: Всички

Телефон: 0884023430

Имейл: nadezhda.milanova@gigroup.com

Лице за контакти: Надежда Миланова