Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ПРОДАЖБИ ТЕЛЕМАРКЕТИНГ

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 15.06.2017 , разгледана 1909 пъти

Кооперация Панда/“ Office 1 Superstore” e водеща международна франчайзингова верига магазини, специализирана в търговията с канцеларски материали, офис мебели, техника и консумативи. Ръководейки се от мотото „Всичко за Вашия офис под един покрив“, ние предлагаме изчерпателен асортимент и първокласно обслужване – знак за качество, коректност и професионализъм.

Кооперация Панда/“ Office 1 Superstore” търси да наеме 4 /четири/ бр. служители за позицията „Продажби телемаркетинг/ТП (Търговски представител)“ за гр.София.

Предвидената заетост на наетите на тази позиция служители е в рамките на 12 календарни месеца.

Трудовите възнаграждения през посочения период ще бъдат осигурени от бюджета на проект BG05M90P001-1.003-2481-CO1 „Нови възможности за заетост в Кооперация Панда“, който се осъществява с финансовата подкрепа на Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014 – 2020, съфинансирана от Европейски социален фонд на Европейския съюз.

Основната роля на позицията е разработване и прилагане на активности за развитие на пазара с цел увеличаване на продажбите и рентабилността на компанията, чрез изграждане на ефективни взаимоотношения с клиентите ни.

Основни отговорности:
- Осъществява активни контакти и продажби на продукти и услуги на “Office 1 Superstore” в региона, за който отговаря ;
- Идентифицира индивидуалните нужди на клиента и предлага комплексни решения ;
- Задържа, комуникира активно и развива настоящата база клиенти, като изгражда трайни и ефективни бизнес отношения и се грижи за максималната клиентска удовлетвореност;
- Планира и изпълнява дейности по привличане на нови клиенти и увеличаване на пазарния дял на компанията;
- Поддържа и утвърждава положителния имидж на търговската марка „Office 1 Superstore”;
- Изготвя периодични отчети за постигнатите резултати.

Изисквания:
- Търговски опит и изграден търговски подход;
- Отлични презентационни умения и поведение;
- Доказан опит при водене на преговори и бизнес комуникация;
- Умения за планиране, последователност и вземане на бързи и адекватни решения;
- Проактивност, креативност и индивидуален подход към клиента;
- Енергичност, инициативност, лоялност към дружеството;
- Шофьорска книжка категория “В” - активен шофьор;

Ние предлагаме:
- Динамична работа в млад и мотивиран екип;
- Атрактивно възнаграждение;
- Обучения за подобряване на уменията и способностите;
- Съвременен мениджмънт;
- Възможност за развитие в една от водещите търговски компании на пазара.

Ако предизвикателствата и динамичната работа Ви привличат и предложението ни Ви заинтригува, изпратете актуална автобиография със снимка и мотивационно писмо.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД

Месторабота: София

Град: София

Телефон: 0896722606

Имейл: martina.shopska@office1.bg

Лице за контакти: Мартина Шопска