Обяви за работа от bg-rabota.com

СЛУЖИТЕЛ ПРОДАЖБИ ТЕЛЕМАРКЕТИНГ/ТМО (ТЕЛЕМАРКЕТИНГ ОПЕРАТОР)

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 15.06.2017 , разгледана 1921 пъти

Кооперация Панда/“Office 1 Superstore” e водеща международна франчайзингова верига магазини, специализирана в търговията с канцеларски материали, офис мебели, техника и консумативи. Ръководейки се от мотото „Всичко за Вашия офис под един покрив“, ние предлагаме изчерпателен асортимент и първокласно обслужване – знак за качество, коректност и професионализъм.

Кооперация Панда/“ Office 1 Superstore” търси да наеме 4 /четири/ бр. служители за позицията „Продажби телемаркетинг/ТМО (Телемаркетинг оператор)“ за гр.София.

Предвидената заетост на наетите на тази позиция служители е в рамките на 12 календарни месеца.

Трудовите възнаграждения през посочения период ще бъдат осигурени от бюджета на проект BG05M90P001-1.003-2481-CO1 „Нови възможности за заетост в Кооперация Панда“, който се осъществява с финансовата подкрепа на Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014 – 2020, съфинансирана от Европейски социален фонд на Европейския съюз.

Основната роля на позицията е разработване и прилагане на активности за развитие на пазара с цел увеличаване на продажбите и рентабилността на компанията, чрез продажби по телефона и изграждането на ефективни взаимоотношения с клиентите ни.

Отговорности:

- Качествено, своевременно и любезно обслужване на всички постъпващи входящи обаждания на настоящи и потенциални клиенти;
- Приемане и обработване на поръчки и запитвания от клиенти;
- Изготвяне на комплексни оферти според индивидуалните нужди на клиента;
- Извършване на изходящи обаждания с цел привличане на нови клиенти, анонсиране на текущи промоционални и маркетингови кампании и реализиране на продажби;
- Поддържане и утвърждаване на добрия имидж на „Office 1 Superstore”;
- Работа в насока увеличаване на пазарния дял на компанията;
- Коректно попълване и регистриране на дейностите в специализирана софтуерна система.
Изисквания:
- Опит на подобна позиция е предимство;
- Умения за търговски и качествен подход към клиентите;
- Презентационни и продажбени умения по телефона;
- Добра дикция и правилен изказ;
- Динамична и мотивирана личност, която върши работата си с усмивка;
- Умения за убеждаване и ефективна комуникация с различни типове клиенти;
- Умения за работа в екип;
- Много добро ниво на компютърна грамотност /MS Office/.

Ние предлагаме:
- Динамична работа в млад и мотивиран екип;
- Атрактивно възнаграждение;
- Обучения за подобряване на уменията и способностите;
- Възможност за развитие в една от водещите търговски компании на пазара.

Ако предизвикателствата и динамичната работа Ви привличат и предложението ни Ви заинтригува, изпратете актуална автобиография със снимка и мотивационно писмо.
Предоставените данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: София

Град: София

Телефон: 0896722606

Имейл: martina.shopska@office1.bg

Лице за контакти: Мартина Шопска