Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Търсим сервитьори

Обява за работа в Варна за "Ресторантьорство и Хранителна Промишленост", публикувана на 22.05.2017 , разгледана 1666 пъти

Хотелски комплекс Роял Бийч търси да назначи за летния сезон сервитьор/ки.

Задължения:
• Обслужване и консултиране на клиенти
• Участие в поддържането на хигиената на работното място

Изисквания:
• умение за работа в екип, гъвкавост, отговорност, организираност
• умение за спазване на фирмени стандарти
• професионален опит е предимство
• ползване на английски или руски е предимство

Ние предлагаме:

• Мотивиращо възнаграждение, трудов договор и осигуровки
• Възможност за бакшиши
• Работно време по график на смени
• Редовно изплащане на трудовите възнаграждения
• Встъпително обучение
• Храна по време на работа
• Осигурен транспорт или безплатна квартира
• Униформено облекло.

Моля кандидатите да изпратят автобиография с актуална снимка и телефон за обратна връзка.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Заплащане: 600 лв

Град: Варна

Телефон: 052355453

Имейл: hotelroyall@abv.bg

Лице за контакти: Борислав Милков