Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Търсим камериер/ки

Обява за работа в Варна за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 22.05.2017 , разгледана 1910 пъти

Хотелски комплекс Роял Бийч търси да назначи камериер/ки за сезон лято 2017 (май-октомври).

Задължения:

• Почистване стаите на хотела и прилежащите части
• Смяна на спално бельо
• Участие в ежедневната дейност на хотела.

Изисквания:

• Отговорност
• Лоялност
• Динамичност и умение за работа в екип
• Добра лична хигиена
• Опитът на тази позиция е предимство, но не е задължителен.

Условия:

• Трудов договор и социални осигуровки
• Конкурентно заплащане
• Осигурен транспорт или безплатна квартира
• Осигурена храна
• За непушачи допълнително заплащане

Моля кандидатите да изпратят автобиография с актуална снимка и телефон за обратна връзка.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Започване веднага.

Заплащане: 650 лв

Град: Варна

Телефон: 052355453

Имейл: hotelroyall@abv.bg

Лице за контакти: Борислав Милков