Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Офис Администратор с немски език

Обява за работа в Пловдив за "Администрация", публикувана на 18.05.2017 , разгледана 1911 пъти

Европа Консулт ЕООД е трудово-посредническа агенция, специализирана в подбора на висококвалифициран персонал и Headhunting в секторите - Медицина и Фармация.
Агенцията е създадена през 2003г., като работи на българския и европейски пазар на труда.

За офиса ни в гр.Пловдив търсим подходящ кандидат за позицията:

Офис Администратор

Отговорности:
- Поддържане и разширяване на базата от кандидати/клиенти на фирмата;
- Работа със специализиран cloud-based софтуер;
- Работа със социални мрежи – LinkedIn, Facebook etc.
- Обработка и съхранение на документация;

Изисквания:;
- Отлична компютърна грамотност;
- Много добър немски език- С1;
- Желание за работа и професионално развитие;

Ние предлагаме:
- Възможност за придобиване на знания и умения в сферата на Човешките Ресурси;
- Възможност за дългосрочна работа при нас ;
- Придобиване на опит и умения в подбора на персонал ;
- Усъвършенстване на познанията по немски език .

Ако смятате, че Вие сте служителят, когото търсим и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Вашата автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/

Заплащане: 1000 лв

Град: Пловдив

Телефон: 0888848899

Имейл: evropakonsult@gmail.com

Лице за контакти: Костадин Ламбрев