Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Изолировчик - тенекеджия

Обява за работа за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 07.04.2017 , разгледана 1897 пъти

AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал.

Търсим за наш клиент изолировчик - тенекеджия за работа във Финландия.

Изисквания към кандидатите:
- Минимум 6 месеца работен опит като изолировчик - тенекеджия;
- Опит в корабостроителна фирма – изолация на корабни корпуси /предимство /;
- Владеене на руски или английски език– разговорно ниво;

Отговорности:

- Изолация на корабни корпуси, вентилационни системи;

Ние Ви предлагаме:

- Трудов договор за работа с включени всички законови данъци и осигуровки;
- Работна заплата – от 6 евро на час / нетна сума /;
- Осигуряване на квартира;
- Осигуряване на транспорт до работното място;
- Осигуряване на работно облекло и инструменти;

Предлаганите услуги са напълно безплатни за кандидатите!

Ако проявявате интерес, моля изпратете подробно CV на e-mail sofia@realjobfinder.eu или се обадете на телефон 0895652795.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ" ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал за български и чуждестранни работодатели. Лицензи № 2216 и 2217.

Град: Всички

Телефон: 0895652795

Имейл: sofia@realjobfinder.eu