Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Спешна обява – помощници в Германия

Обява за работа за "Здравеопазване", публикувана на 31.03.2017 , разгледана 2150 пъти

Поради нарастващото търсене на хора за полагане на грижи в Германия, ние от Job Fair Inc търсим хора с комуникативен немски език и опит в тази сфера. Къде ще работят кандидатите за тази позиция зависи от предложението за работа. Като цяло семействата, които имат нужда от огрижване са в южна Германия (в Щутгарт, Франкфурт / Майн, Нюрнберг, Мюнстер и др.).
За периода от 31.03.2017 – 27.04.2017 имаме нужда от около 15 хора за обгрижване на болни и възрастни хора за периода от 2-3 месеца или повече, в зависимост от семействата, в които ще бъдат настанени.
Отговорности:
- Основно да се полагат грижи за пациента/ пациентите и да им се помага в извършването на ежедневни дейности( като почистване, миене, пазаруване, грижа за дома/ апартамента и т.н.);
- Работа от Понеделник до Неделя;
- Работните часове ще са не повече от 40 в седмицата с възможност за почивка през деня, която почивка ще бъде с продължителност от 2 часа.
Изисквания:
- Опит в полагане на грижи за пациент;
- Познания по Немски;
- Съпричастни и мили кандидати, които знаят как да се грижат за възрастни хора.

Условия:

- Заплатата ще бъде между €1100 – 1300 за всеки приключен месец;
- Също така заминалите ще получат Великденски бонус за 16-ти и 17-ти Април в размер от €50 за всеки ден – общо €100 допълнително за месец Април.
- Покриване на транспортните разходи до €75 в едната посока, тоест €150 в двете посоки.

Услугите към кандидатите по тази позиция са безплатни.

Заплащане: Стартира от €1100

Град: Всички

Телефон: +359893667227

Имейл: office@jobfairinc.com

Лице за контакти: Мирослава Николова