Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Монтажник на строителни скелета за Литва

Обява за работа за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 17.03.2017 , разгледана 1784 пъти

AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал.

Търсим за наш клиент монтажници на строителни скелета.

Работата ще се осъществява в Литва.

Изисквания към кандидатите:
- Наличие на удостоверение за промишлен алпинист - може да се получи и в Литва, но сумата за неговото издаване ще бъде удържана от работната заплата;
- Да не се страхуват от затворени пространства;
- Физическа сила – ще се работи с тежести до 20 кг.;
- Възраст – без ограничение;
- Владеене на руски език – разговорно ниво;

Отговорности:

- Монтаж и демонтаж на строителни модулни скелета;
На кандидатите, които не разполагат с опит се предоставя възможност за обучение.

Ние Ви предлагаме:

- Работното време: 8 часа на ден с1 час почивка;
- Трудов договор за работа с включени всички законови данъци и осигуровки;
- Работна заплата – от 600 до 1000 евро на месец / нетна сума /;
- Осигуряване на квартира;
- Осигуряване на работно облекло, предпазни средства, инструменти;

Предлаганите услуги са напълно безплатни за кандидатите!

Ако проявявате интерес, моля изпратете подробно CV на английски език на e-mail sofia@realjobfinder.eu или се обадете на телефон 0895652795.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ" ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал за български и чуждестранни работодатели. Лиценз № 1477/валиден до 23.07.2017.

Град: Всички

Имейл: sofia@realjobfinder.eu