Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Работници във фабрика за преработка на месо

Обява за работа за "Производство", публикувана на 25.01.2017 , разгледана 1536 пъти

AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал.

Търсим за наш клиент работници във фабрика за преработка на месо.

Работата ще се осъществява в Литва.

Изисквания към кандидатите:
- Опит на подобна позиция в последните 3-5 години;
- Добро зрение;
- Физическа сила и издръжливост;
- Познаване на анатомията на животните;
- Инициативност, ориентация на резултати; отговорност
- Способност за самостоятелна работа и работа в екип;
- Възможност за командировки в Литва / 3 месеца /;
- Владеене на руски език – начално ниво;

Отговорности:
- Преработка на месо / замразена продукция – рязане, сортиране, транжиране на свинско месо, птиче месо и месо от едър рогат добит ък;
- Правилно определяне на костните стави и сухожилия, визуално изчисляване на размера и дебелината на слоя мазнина, и съответно, да се направят необходимите разрези по дължината и дълбочината на месото;

Ние Ви предлагаме:
- Работното време: 8 часа на ден с 1 час почивка;
- Трудов договор за работа с включени всички законови данъци и осигуровки;
- Месечна заплата (900 евро на месец);
- Осигуряване на квартира;
- Осигуряване на ежедневен обяд;
- Работно облекло;

Предлаганите услуги са напълно безплатни за кандидатите!

Ако проявявате интерес, моля изпратете подробно CV на e-mail sofia@realjobfinder.eu или се обадете на телефон 0895652795.

С одобрените по документи кандидати ще се свържем по телефона за провеждане на предварително интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Заплащане: 900 евро на месец

Град: Всички

Телефон: 0895652795

Имейл: sofia@realjobfinder.eu