Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Продавач-Консултант

Обява за работа за "Търговия", публикувана на 30.12.2016 , разгледана 1246 пъти

Продавач в магазин за фаянс и теракота. Интервю ще се провежда всеки ден От 16:00-18:00h на ул.Дружба 24 ,моля носете автобиография на книжен носител!!!

032/645554,0896/644671

Отговорности:

- Оформяне на документи за движението на стоковите наличности;
- Работа с парични суми и издаване на всички необходими документи, свързани с извършените продажби;
- Материална и финансова отговорност;
- Участие при провеждане на инвентаризации на стоки;
- Адекватно представяне на търговската марка, продуктите и услугите;
- Позитивно и учтиво обслужване на клиентите в търговския обект;
- Изграждане и поддържане на професионални взаимоотношения с клиентите и консултирането им за характеристиките и предимствата на предлаганите продукти;
- Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях;
- Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект;
- Приемане,подреждане и аранжиране на стоките;

Изисквания:

- Предишен опит на същата или подобна позиция се счита за предимство;
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Умения за работа в екип;
- Високо ниво на самодисциплина и организираност;
- Компютърна грамотност, умение за работа с ПОС-терминал и касов апарат;

Компанията предлага:

- Гарантирано месечно възнаграждение от 800лв
-Гарантирано допълнително възнаграждение за постигнати резултати;
- Възможност за професионално развитие;

Ако нашето предложение е привлякло интереса Ви и искате да се развивате в сферата на търговията, изпратете автобиография и актуална снимка.
Месторабота: Пловдив
Заплата: от 800 до 1000 BGN (Бруто)

Град: Всички

Телефон: 0896644671

Имейл: ives2000.3@abv.bg

Лице за контакти: Крум Миленков