Обяви за работа от bg-rabota.com

Технически Технически сътрудник/ офис служител за Благоевград

Обява за работа в Благоевград за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 28.11.2016 , разгледана 634 пъти

Фирма "КАД ПРОЕКТ" ЕООД e основана в гр. Благоевград и е специализирана в дейности свързани с кадастър и геодезия. Във връзка с разширяване на обема на работа компанията търси да назначи амбициозен офис сътрудник / техник:

ИЗИСКВАНИЯ:

- Подходящо образование;
- Добри комуникативни умения;
- Способност за работа в екип;
- Добри компютърни умения - AutoCAD, Мкад, Тплан, Microsoft Office, Internet;
- Готовност за работа във и извън офиса по обекти на фирмата;
- Предишен опит на подобна позиция ще бъде предимство.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Контактува с клиенти по телефон и електронна поща;
- Подготвяне на обекти за работа;
- Приема, подготвя, качва и разтоварва файлове от геодезическите инструменти;
- Обработва суровите данни със специализиран софтуер и ги подготвя за работа;
- Окомлектова и номерира новопостъпилите обекти;
- Подпомага изпълнението на конкретни обекти на фирмата.

Фирмата ПРЕДЛАГА:

- Отлично заплащане, съобразено с постигнатите резултати;
- Фирмено обучение;
- Работа в екип от млади и мотивирани хора;
- Отлични условия на труд;
- Постоянен трудов договор.

Месторабота: Благоевград

Град: Благоевград

Имейл: Cadpro@abv.bg

Лице за контакти: Димитър Рошков