Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Монтажник на тръбни заготовки (кораби/нефтени платформи)

Обява за работа за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 17.11.2016 , разгледана 920 пъти

AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал.

Търсим за наш клиент монтажници на тръбни заготовки на кораби, нефтени платформи, в производствената сфера.

Изисквания към кандидатите:
- Опит при монтаж на тръбни системи на кораби, изграждане на нефтени платформи (съоръжения), в нефтопреработвателната промишленост;
- Опит при свързване на тръбни части по предоставени чертежи;
- Владеене на чужд език руски или английски – предимство;
- Възможност за командировки (Холандия, Финландия, Норвегия);
- Инициативност, ориентация на резултат, отговорност, системно мислене.

Отговорности:

- Производство и монтаж на тръбни части на кораби, нефтени платформи, промишлени обекти;
- Обработка на цветни метални тръби и / или от неръждаема стомана.

Ние Ви предлагаме:

- Работното време: 40 до 50 работни часа на седмица, обикновено по 8 часа на ден;
- Трудов договор за работа с включени всички законови данъци и осигуровки;
- Осигуряване на работно облекло и инструменти;
- Отлично заплащане в зависимост от квалификацията на кандидата (от 7 до 9 евро на час);
- Платен годишен отпуск.
Предлаганите услуги са напълно безплатни за кандидатите!

Ако проявявате интерес, моля изпратете подробно CV на e-mail sofia@realjobfinder.eu или се обадете на телефон 0895652795.

С одобрените по документи кандидати ще се свържем по телефона за провеждане на предварително интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
"AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ" ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал за български и чуждестранни работодатели. Лицензи № 1477/валиден до 23.07.2017 и № 1400, валиден до 31.01.2017г.

Град: Всички

Телефон: 0895652795

Имейл: sofia@realjobfinder.eu

Лице за контакти: Албена Желева