Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист техническа документация

Обява за работа в София за "Информационни Технологии", публикувана на 13.10.2016 , разгледана 742 пъти

НЕАКТИВНА
Описание и изисквания:

Нашите изисквания към кандидатите :
* Висше техническо образование;
* Опит в създаване на структурирана техническа документация;
* Много добра компютърна грамотност - умения за работа с Autocad, Photoshop e предимство;
* Прецизност при работа с документи;
* Много добро владеене на английски език;
* Организираност, умение за работа в екип.

Вашите отговорности:
* Идентификация, класификация и спецификация на техническа информация;
* Създаване на потребителска документация - ръководства, наръчници с инструкции;
* Участие в създаване на продуктова документация;
* Поддържане и актуализиране на изградената документална база данни.

Ние Ви предлагаме:
* Възможност за професионално и личностно развитие в развиваща се компания, утвърден лидер в бранша;
* Работа по проекти в областта на високотехнологичните и иновативни проекти;
* Мотивиращо възнаграждание.

При проявен интерес от Ваша страна, е необходимо да изпратите CV и мотивационно писмо. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от Вас данни ще бъдат използвани само за целите на настоящия конкурс и подлежат на защита съгласно ЗЗЛД

Град: София

Телефон: 02/ 81 29 394

Имейл: careers@rsconsult.biz

Лице за контакти: Диана Стоянова