Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Обява за работа в София за "Продажби", публикувана на 10.10.2016 , разгледана 753 пъти

"Натура Ви" ООД е фирма, специализирана в производство и търговия на козметични продукти. Във връзка с разширяването на дейността си, търсим да назначим "Продавач-консултант на козметика" за нов обект в Paradise Center.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Предоставяне на качествено клиентско обслужване;
- Консултиране спрямо нуждите на клиента по време на процеса на покупка и след това;
- Презентиране, промотиране и продажби на продуктите;
- Поддържане на отличен търговски вид на продуктите и търговския обект;
- Работа с касов апарат, касова книга, специализирана програма, email и MS Office;
- Пълна отчетна и материална отговорност.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Завършено висше образование ще се счита за предимство;
- Предишен опит на същата или подобна позиция най-малко 2 години;
- Владеене на английски и/или руски език на работно ниво;
- Добри комуникативни и презентационни умения;
- Компютърна грамотност.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Фирмени обучения;
- Работа по утвърден график;
- Комуникативно и интересно работно място;
- Възможност за повишаване на квалификацията;
- Твърдо заплащане и процент от направените продажби;
- Фирмено облекло.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпращате Вашите автобиографии и актуални снимки. За да кандидатствате по тази обява, използвайте бутона на сайта.

С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем по телефон за да уточним дата за провеждане на лична среща.

Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД. "Натура Ви" ООД се задължава да ги използва единствено за целите на подбора и да не ги предоставя на трети лица.

Заплащане: твърдо заплащане + процент от оборота

Град: София