Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Асистент-продавач

Обява за работа в София за "Изкуство и Забавление", публикувана на 26.09.2016 , разгледана 804 пъти

Cine Grand е нова компания в сферата на кинопоказ и търси да присъедини към своя екип Aсистент-продавач.

Задължения на длъжността:
- приветливо посрещане на клиентите в киното
- консултиране на клиентите за предлаганите филми и продажба на билети
- продажба на храни и напитки
- поддържане на търговския вид и хигиена на работното място
- приемане на стоки и аранжиране на витрини и др.

Изисквания към кандидатите:
- приветлив външен вид и мотивация за работа в сферата на продажбите
- отговорност към работния процес и нагласа за обучение
- умения за работа в екип
- енергичност и добри кумуникативни умения
- английски език се счита за предимство
- професионален опит не е задължителен

Ние предлагаме:
- трудов договор
- работа на график при 8 или 4 часов работен ден
- много добра и приятелска атмосфера за работа с позитивен и млад екип
- работно място в София и удобен транспорт

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение моля, изпратете своята автобиография с актуална снимка и телефон за връзка. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

Град: София

Телефон: 029048072

Имейл: ivailo.manev@cinegrand.com

Лице за контакти: Ивайло Мънев