Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Началник смяна

Обява за работа в Разград за "Производство", публикувана на 31.08.2016 , разгледана 657 пъти

CTeam е Българска компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща едни от най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, един от големите производители на месо в Европа с оборот над 2 милиарда евро и производство в 4 страни, търсим да назначим отговорен, организиран и мотивиран:

Отговорности:

• Участва в организирането и контрола на производствените процеси;
• Контролира спазването на технологията на производството и работата на оборудването;
• Контролира качеството на настройване, пренастройване и ремонт на оборудването;
• Участва и съставя производствени програми и следи за изпълнението им;
• Координира и разпределя постъпилите заявки;
• Контролира заявяване и доставка на суровини и материали за обезпечаване на производството;
• Контролира логистика и транспортни разходи, свързани с производството;
• Осъщестява контрол и отчитане на производствени разходи;
• Изготвя справки и доклади, свързани с производствения процес;

Изисквания:

• Висше образование;
• Професонален опит на подобна позиция в производство;
• Добри комуникативни и организационни умения;
• Умения за работа в екип;
• Отговорност и инициативност при изпълнение на задълженията;
• Способност за работа под напрежение и в кратки срокове;
• Добра компютърна грамотност.

Компанията предлага:

• Възнаграждение, обвързано с конкретни производствени параметри;
• Фирмено обучение;
• Професионално развитие;
• Работа в млад и динамичен екип.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетoстта с лиценз №1881, валиден до 18.05.2015.

Град: Разград

Телефон: 0884003012

Имейл: virginiya.borisova@cteam.bg

Лице за контакти: Виргиния Борисова