Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

общ работник склад

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 14.08.2015 , разгледана 856 пъти

Юроком 2000 е компания, която повече от 10 години работи на българския пазар. Тя е с утвърдени позиции на комплексен доставчик на инфраструктурни системи за водопровод и канализация и сградни системи за водопровод, канализация и отопление.
Компанията набира кандидати за позиция общ работник в склад с място на работа кв. "Дианабад".
Основни задължения за длъжността:
- товаро-разтоварна дейност при приемането и издаването на стоките;
- събира стоки, материали по предварително изготвен документ за продажба и предава на клиента с приемо-предавателен протокол
- подреждане на складовите помещения;
Изисквания към кандидатите: организираност, експедитивност, умение за работа в екип.

Заплащане: стартова заплата 650 лева нето

Град: София

Телефон: 0886059505

Имейл: finance@eurocom2000.net

Лице за контакти: Маргаритка Григорова