Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Продавач-консултант

Обява за работа в София за "Продажби", публикувана на 14.08.2015 , разгледана 706 пъти

КАТРО България е дъщерно дружество на една от водещите компании за развитие и управление на човешките ресурси в Австрия – CATRO Personalberatung. CATRO предоставя на клиентите си пълeн пакет от първокласни услуги в сферата на развитието и управлението на човешките ресурси.

Нашият клиент Ню Геймс ООД още познат като Национална Лотария е създаден с идеята да предлага разнообразие и развлечение на българските потребители с вярата, че всеки човек е роден с късмет и трябва постоянно да пробва късмета си! Именно затова - Национална лотария предоставя възможност на всеки да осъществи мечтите си, за целта Ню Геймс ООД открива нов представителен щанд в мол Парадайз и търси да назначи продавач-консултанти на пълен работен ден.

Отговорности:
• Извършване на директни продажба на лотарийни билети
• представяне на нови продукти и игри на Национална Лотария
• активна комуникация с клиенти
• разясняване на условията на всяка игра на Национална Лотария
• Следене за правилното излагане на продуктите на Национална Лотария

Изисквания:
• Усмихната и приветлива личност
• Умее да комуникира свободно и открито с клиентите
• Инициативна личност по отношение на работата
• Има отлични презентационни умения
• Отговорна и мотивирана личност
• Добри умения за ефективна работа в екип
• Организираност и умения за приоритизиране
• Развито чувство за отговорност

Компанията предлага:
• Атрактивно заплащане (над пазарните нива за позицията в сектора)
• Отлична работна обстановка
• Постоянна заетост (работа на трудов договор)
• Интересна и разнообразна работа във водеща фирма в бранша
• Обучения за усъвършенстване на уменията Ви

Работно място: мол Парадайс
Работно време: на 2 смени: 2 /2 дни
o От 10 до 22ч.
o От 11 до 21ч.

Позицията е подходяща за ученици и студенти, които имат навършени 18 години.

Катро България ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал (лиценз № 1320, валиден до 23.06.2016г.).

Заплащане: 600-900 лв.

Град: София

Телефон: +359 876 479 191

Имейл: d.nedkova@catro.com

Лице за контакти: Диана Недкова