Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ЛАНДШАФТЕН АРХИТЕКТ

Обява за работа в Стара Загора за "Селско и Горско Стопанство, Рибовъдство", публикувана на 10.06.2015 , разгледана 872 пъти

Ако сте амбициозни, имате добри дизайнерски умения и отлични познания по AutoCAD, това е вашата работа. "Разсадник Казанлъшки минерални бани"ЕООД в момента открива позиция за ландшафтен архитект / дизайнер, който търси възможност за професионално развитие.

Основни задължения на заемащия позицията:

- Изграждане, поддържане и развитие на зелените площи;
- Използване на декоративната дървесно-храстова и цветна растителност за изграждане на екстериорно и интериорно озеленяване;
- Изготвяне на идейни проекти и графични илюстрации;
- Участие в частни и обществени поръчки. Изготвяне на тръжна документация.
- Работа с поливни системи;
- Компетентно ръководене на млад и работоспособен екип от 15 човека

Професионални изисквания:

- Опит в отглеждането на декоративни храсти и растения- не по - малко от 4 години.
- Специалност " Ландшафтна архитектура"
- Да познава принципите на ландшафтния дизайн
- Да познава латинските наименования на растенията
- Немски или друг чужд език
- Възможност за командировки в чужбина във връзка със закупуване на екзотични дървета.
- Извършване на търговска дейност и изготвяне на съпровождащата документация при евентуален износ.

Ние предлагаме изключителна заплата, плюс бонуси за всеки осъществен проект, енергична работна среда и възможност за развитие в дългосрочен план , както и квартира и служебен автомобил за живеещите извън района.

Очакваме да се чуем с Вас на телефон 0888 63 11 00 за насрочване на интервю.

Заплащане: 1500+бонуси

Град: Стара Загора

Телефон: 0888 63 11 00

Лице за контакти: Стойчо Кълвачев