Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Агент събиране на вземания

Обява за работа в Стара Загора за "Финансови Услуги", публикувана на 12.05.2015 , разгледана 619 пъти

„EOС България“ ЕООД - лидер в областта на събиране на вземания, е част от „EOС Груп“, една от най-големите компании за финансови услуги в света. Като водещи доставчици на услуги в управлението на вземания в Югоизточна Европа, ние обслужваме повече от 50 клиента, включително най-големите банки в България, телекомуникационни компании и множество малки и средни фирми. „EOС България“ е с два офиса и с над 280 служители. За офиса в Стара Загора търсим позитивна, ангажирана и креативна личност за позицията: "Агент събиране на вземания”.
Вашите отговорности: Осъществявате преговори с клиенти по телефона и в офиса на компанията с цел договаряне на плащане на просрочените вземания;
Нашите изисквания: Умения за водене на преговори; Много добри компютърни умения (MS Office); Умение за работа в екип;
Ние Ви предлагаме: Основно заплащане и бонус схема, обвързана с постигнатите резултати; Трудов договор; Работно време на смени, по предварително изготвен график.

Град: Стара Загора

Телефон: 0899981499

Имейл: d.draganova@eos-matrixcom

Лице за контакти: Десислава Драганова