Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Рецепционист/ка за гр. Царево

Обява за работа за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 11.02.2015 , разгледана 942 пъти

Апартхотел ”Бей Вю” гр. Царево, търси да назначи рецепционисти за летен сезон 2015 г.

I. Отговорности:
1. Приемане на резервации и регистриране в хотелска софтуерната програма.
2. Регистрира новопристигналите гости на хотела като попълва регистрационните картони, следи за правилното водене на регистърните книги.
3. Посреща, настанява и изпраща гостите на хотела и следи за недопускане на външни лица.
4. Води необходимата документация, отчита получените от клиентите на хотела средства съгласно установените в хотела правила.
5. Следи за спазване на графика за освобождаване на стаите и информира своевременно камериерките при необходимост от почистване и зареждане.
6. Работа с касов апарат, POS терминал.
7. Отговаря за контакти и комуникация с външни и вътрешни за организацията лица - обаждания по телефон, запитвания по факс/е-мейл;
8. Приема, разпределя и изпраща бизнес кореспонденция, писма и пратки и др.;
9. Приема за съхранение в касата на хотела ценности и документи на гостите.
10. Пускане на дневен и месечен отчет по касов апарат. Създаване на отчет за счетоводството.
11. Обслужва и обгрижва качествено гостите на хотела по време на целия им престой.
12. При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.

II. Изисквания:
• Опит на същата позиция минимум 1 година;
• Средно или висше образование;
• Езикова квалификация: задължително много добро владеене на английски език
/руски език е предимство/;
• Oтлична компютърна грамотност /MS Office и интернет приложения/;
• Много добри познания по водене на бизнес кореспонденция;
• Организираност и експедитивност;
• Умение за работа в екип, позитивизъм, лоялност, отзивчивост;
• Гъвкавост при възникване на непредвидени обстоятелства;
• Умения за приоритизиране и работа под напрежение;

III. Какво предлагаме:
1. Назначаване на трудов договор и осигуровки.
2. Конкурентно заплащане.
3. Работа по график в млад и динамичен екип.
4. Настаняване на място в комплекса или квартира.
5. Заетост /сезонна /от Май до Октомври.

IV. Кандидатстване:
В случай че отговаряте на посочените изисквания и искате да станете част от нашия екип, моля изпратете автобиография със снимка на E-mail log_sre@logservices-group.com, като посочите телефон и адрес за контакт.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Град: Всички

Телефон: 0887404333

Имейл: log_sre@logservices-group.com

Лице за контакти: Венцислав Вълчев