Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Aсистент дирекция Производство

Обява за работа в Русе за "Администрация", публикувана на 09.01.2015 , разгледана 1013 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:

- изготвяне на справки и обработка на информация;
- техническа обработка на документи;
- водене на официална кореспонденция.

Изисквания:

- силно мотивиран с желание за развитие;
- креативен, адаптивен ;
- работа в екип ;
- компютърна грамотност.

Необходими документи за кандидатстване:

- диплома,
- автобиография;
- препоръки.

Документи се подават лично на адрес

гр. Русе, бул. Тутракан 11, където кандидатът решава задължителен тест за интелигентност.
Лице за контакт: Кирил Кирилов, мейл: k_kirilov@econt.com

Еконт Експрес ООД предлага:
Обучение:
- провеждане на задължителното обучение към Център за професионална квалификация към "Еконт Експрес" ООД за придобиване II степен на професионална квалификация за част от професия “ КУРИЕР ”, специалност “ЛОГИСТИКА НА ТОВАРИ И УСЛУГИ” по чл. 40 от ЗПОО, без което кандидатът не би могъл да изпълнява служебните си задължения.
За да започне обучение кандидатът заплаща такса в размер на 178 лв. След успешно издържан изпит обучаваният получава Удостоверение за придобита част от професия “куриер”;
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;

- основна работна заплата - 360 лв. бруто;

- месечна индивидуална премия на база поставени задачи - до 610лв. бруто;

Град: Русе

Лице за контакти: Кирил Кирилов