Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ГЕРМАНИЯ - СОЦИАЛНА АСИСТЕНТКА

Обява за работа за "Услуги за домакинството / Услуги по телефона", публикувана на 29.12.2014 , разгледана 753 пъти

Wir helfen 24 набира персонал за позициите: Социален асистент и/или Болногледач за нашите клиенти в Германия.
Фирмата предлага услуги в областта на 24 – чосовата грижа за възрастни и/или болни хора в домашна среда и помощ при водене на домакинството им.

Wir Helfen 24 предлага свободна позиция за социална асистентка за обгрижване на възрастнa дама в прекрасното градче, Bad Reichenhall.

• Работна заплата: 2288 лв. - бруто

• Начало на заетостта: 03.01.2015 г.

• За клиента: Възрастната госпожа е на 94 г., 48 кг. /155 см., движи се с помощ, с ролатор и инвалидна количка, има проблеми със слуха, остеопороза, артроза и високото кръвно налягане, Teilinkontinenz - Pflegestufe II.

• Изисквания към кандидата: Да е социална асистентка с опит между 30 – 60 години, да може да готви, да е непушачка и да има добри познания по немски език.

• Задължения: Изисква се помощ при обличане, лична хигиена, разходки с ролатор и инвалидна количка, помощ през нощта (1-2 пъти за ходене до тоалетна), приготвяне и даване на храни и напитки, съпровождане до лекаря и помощ в домакинството (готвене, чистене, пране, гладене, пазаруване и грижа за цветя).

• Удобства за кандидата: Безплатен път, храна и престой.

Град: Всички

Телефон: 0877 844 845

Имейл: yaneva@wirhelfen24.bg

Лице за контакти: Аделина Янева