Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Болногледачи на възрастни хора в Германия

Обява за работа за "Услуги за домакинството / Услуги по телефона", публикувана на 07.10.2014 , разгледана 1426 пъти

“Wir Helfen 24” Ltd търси да назначи социална асистентка за обгрижване на възрастна двойка в прекрасното градче Marburg, Германия.

• Работна заплата: - 2500 лв.

• Начало на заетостта: 20.10.2014 г.

• За клиентите:
1. Възрастният господин е на 87 г., 67 кг./166 см., като цяло в добро здравословно състояние, може да се облича сам, но е необходима помощ при връзване на обувки, вратовръзка, закопчаване на копчета. Движи се самостоятелно и с ролатор, има Паркинсон, депресия, намалена подвижност в раменете и краката, загуба на слуха, високо кръвно налягане и неясен говор.
2. Възрастната дама е на 89 г., 55 кг./158 см., движи се самостоятелно и с ролатор, има парализа в краката след операция на гръбначния стълб и бедрената кост.

• Изисквания към кандидата: Да е весела и подредена социална асистентка с опит между 30 – 50 години, да може да готви, да е непушачка и да има познания по немски език, шофьорската книжка дава предимство.

• Задължения: Изисква помощ за жената при преобличане, лична хигиена, приготвяне и даване на храни и напитки, разходки с/без ролатор, и поддържане на домакинството (чистене, пране, гладене и пазаруване и грижа за градината, почистване на снега). Освен това в дома идва и домашна помощница

• Удобства за кандидата: Безплатен път, храна и престой.

Wir helfen 24 Ltd Ви предоставя възможността да работите легално в Германия, Швейцария, Австрия и АНГЛИЯ.
Фирмата предлага работа в областта на 24–часовото домашно обгрижване на възрастни и/или болни хора и помощ при водене на домакинството им.
За тази цел набираме персонал за позициите Социален асистент и/или Болногледач.

Актуални позиции можете да разгледате на: www.wirhelfen24.bg или https://www.facebook.com/WirHelfenBg

За информация:
Вир Хелфен 24 ООД

 Офис - Бургас
Тел.: 056 888 777
08 777 000 18
09 888 444 80
ул. „Александровска” 98

 Офис - Пловдив
Тел.: 032 94 33 07
0877 844 845
yaneva@wirhelfen24.bg
ул. „Неофит Рилски” 1

 Офис - София
Тел.: 02 953 01 21
0878 444 918
Ivanova@wirhelfen24.bg
бул. „Тодор Александров” 137

 Офис - Габрово
Тел.: 0878 888 160
dimitrova@wirhelfen24.bg

Работно време:
Понеделник – Петък
9:00 – 18:00 часа

Заплащане: 2500

Град: Всички