Обяви за работа от bg-rabota.com

MG Beauty Salon търси да назначи Козметик, Фризьор/ка, Маникюристка

Обява за работа в София за "Фризьорски и козметични услуги", публикувана на 14.08.2014 , разгледана 1220 пъти

НЕАКТИВНА
Изисквания
•Удостоверение за завършен курс;
•Опит в областта поне 1 година;
•Умение за работа в екип;
•Отговорност и комуникативност;
•Адаптивност към работната среда и колегиалност;
•Енергичност и желание за развитие и усъвършенстване в областта;

Предимства
•Английски или друг чужд език;
•Изградена клиентела;

Отговорности
•Коректно обслужване на клиентите на салона;
•Следене и прилагане на новите тенденции;

Какво предлагаме
•Оборудвано работно място и приятна атмосфера;
•Баланс между професионален и личен живот ;
•Динамична работна среда и млад екип;
•Конкурентно заплащане и трудов договор;

За нас
MG Beauty Salon е новооткрит салон и се намира на комуникативно място в района на София парк, в близост до Бизнес Парк София, Младост 4.
Моля, изпращайте Вашето CV с актуална снимка и телефон за връзка.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Заплащане: 700 лева

Град: София

Телефон: 0885777070

Имейл: mgvozdeikova@gmail.com

Лице за контакти: Мария Златева