Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист ценообразуване и офертиране

Обява за работа за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 05.05.2014 , разгледана 1477 пъти

"Промстрой ООД" е компания с повече от 10 години опит в сферата на строително-монтажната работа- предимно в химическата и металургичната промишленост. Ние и нашият екип оперираме на българският пазар от 2002 г. в района на град Бургас.
За да продължим нашето устойчиво развитие на строителния пазар, търсим към нас да се присъедини специалист ценообразуване и офертиране.

Изисквания:

- Висше техническо или строително образование
- Добри познания за разходните норми в строителството и основните правила за приемане на извършените СМР
- Опит с "Building manager" software или друга ценообразуваща програма
- Умение за работа в екип
- Организираност
- Умение за поемане на отговорност

Предимство:

- Познаване на строителния процес и строителните материали, както и тяхната пазарна стойност

Основни задължения:

- Изготвяне на подробни количествено-стойностни сметки
- Изготвяне на анализи
- Ценообразуване и офериране
- Изготвяне на линейни графици
- Изготвяне на доклади, справки и други документи

Какво да очаквате?

- Уникален и сплотен екип от специалисти
- Предизвикателна работотна среда, в която да развивате професионалните си умения
- Условия за задълбочено познание и професионализъм в сферата на строителната индустрия
- Нормално работно време
- Осигурена квартира, ако не сте жител на град Бургас
- Служебен транспорт и телефон
- Трудов договор
- Атрактивно заплащане

Ако считате, че отговаряте на нашите изисквания, а ние на вашите очаквания, не се колебайте да се свържете с нас на:

- email: promstroi@abv.bg
- тел: 0888398763

Очакваме Ви !

Град: Всички

Телефон: 0888398763

Имейл: promstroi@abv.bg

Лице за контакти: Здравко Цолов